Odszkodowania za błędy medyczne

W rękach lekarzy pozostają dobra najwyższej rangi- życie i zdrowie człowieka. Niestety zdarza się, że postępowanie lekarskie jest nieprawidłowe, a w konsekwencji dochodzi do utraty zdrowia, uszkodzenia organu, rozstroju zdrowia czy nawet do śmierci. Poszkodowany lub rodzina poszkodowanego, który zmarł, może dochodzić odszkodowania za błąd lekarski.

Lekarze, jak wynika z naszego doświadczenia procesowego, prawie nigdy nie przyznają się do popełnionego błędu. Często, nawet w sytuacji, gdy błąd jest ewidentny, potrafią zacięcie bronić swojego stanowiska, co budzi poważny sprzeciw moralny. Widząc dramaty ludzkie, do których dochodzi na skutek zaniedbań lekarzy, z pełnym zaangażowaniem poświęciliśmy się dochodzeniu roszczeń powstałych na skutek błędów lekarskich.

Prowadzimy z sukcesem sprawy o błędy powstałe na oddziale ginekologiczno-położniczym, chirurgii, ortopedii, na skutek zakażeń czy też stanowiących konsekwencje błędnej diagnozy.Posiadamy potwierdzoną skuteczność także w sprawach o błędy onkologiczne.

Naszym klientom zapewniamy:

  • pomoc prawną adwokata lub radcy prawnego,
  • wynagrodzenie płatne po zakończeniu sprawy,
  • wynagrodzenie płatne bezpośrednio na konto klienta,
  • wysokiej jakości obsługę sprawy,
  • opiekę na każdym etapie postępowania,
  • bezpieczeństwo- nasi pełnomocnicy są ubezpieczeni.

Posiadamy honorowe zasady i uczciwe umowy.

Na koncie mamy milionowe wygrane. Przez ostatnie nieomal 7 lata zdobyliśmy bogate doświadczenie, wykazaliśmy sie w licznych postępowaniach o błędy lekarskie, zmieniliśmy rzeczywistość kilkuset klientów.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to zadzwoń po bezpłatną konsultację:

801 022 310

lub

22 435 89 32

Działamy na terenie całego kraju.

Zdobądź z nami Duże ODSZKODOWANIE!

Zgłoś sprawę

Zaufali nam

Sprawdzona firma